K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

První vlny hráčů získaly přístup k betě Overwatche

Včera večer se několika várkám šťastlivců, kteří projevili zájem o beta testování Overwatche, na Battle net účtech objevila nová, zářivá ikonka této napjatě očekávané novinky z dílen Blizzardu.

Overwatch

Overwatch FOTO: Blizzard Entertainment

Overwatch jste si u nás mohli doposud poprvé vyzkoušet jen na Road to Blizzcon 2015, který se konal v pražské O2 Aréně během prvního říjnového víkendu. Na dva zápasy, které nechali pořadatelé každý tým odehrát, se stály i více než hodinové fronty, pozvolna opadající jen ve večerních hodinách, těsně před ukončením akce. 

Tým redakce Gamifique si novinku od Blizzardu stihl zahrát hned několikrát a to v hojném počtu redaktorů. Naše první dojmy ze hry si můžete přečíst v předešlém článku, který jsme tomuto tématu věnovali. 

Ve videu, vydaném při příležitosti spuštění beta testování, vás Jeff Kaplan provede vším, co od bety Overwatche můžete očekávat a prozradí i důvod, proč se většině natěšených fanoušků ona vytoužená ikonka neobjevila v seznamu jejich her.

Od Overwatche prozatím neočekávejte dokonalost. Jak tomu u oldschoolových betaverzí bývá, občas narazíte na nějaký ten bug či nesrovnalost a čekají vás i některé z pro Blizzard tak typických drastických změn.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První vlny hráčů získaly přístup k betě Overwatche

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Související:

Nejčtenější články

  1. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.