Detroit: Become Human od tvůrců Beyond: Two Souls oznámeno na Paris Games Week

David Cage, mistr filmových adventur pro Playstation, představuje svůj nový projekt. Navazuje jím na několik let staré technologické demo

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human FOTO: Quantic Dream

Pamatujete se na Karu? Na technologické demo od Quantic Dream, ve kterém tihe tvůrci filmových her / herních filmů předváděli, co na hardwaru PS3 dokáží vykouzlit s mimikou postav a slznými kanálky diváků před monitorem? Tehdy jsme si mysleli, že jde o předvoj pro novou hru, která by navázala na úspěch zatraceně povedeného Heavy Rain. Místo toho jsme se dočkali zatraceně nepovedeného Beyond: Two Souls a Kara si na svůj příběh musela počkat až na další generaci konzolí. A ta je teď tu.

Jak informuje vg247.com, David Cage na Paris Games Week oznámil, že jeho nová exkluzivka pro PS4, Detroit, bude vyprávět příběh androidky Kary, která unikla ze své mateřské továrny do skutečného světa - a v hlavě si sebou odnesla cosi, co bychom my laikové mohli nazývat slovy jako "sebeuvědomení" nebo "život". Zkrátka Asimovské téma s velkým potenciálem přimět hráče k zamyšlení nebo alespoň uronění pár slz. Jak to má ostatně Cage ve zvyku.

Pokud jste s demem z PS3 obeznámeni, nic moc nového vám trailer nejspíše nepoví (ačkoli tedy vypadá náramně!). Právě naopak, těžkopádnou expozicí vám do hlavy nasype všechno to, co jste se posledně stihli dozvědět jen tak mimochodem. Pokud jste si ale užili minulé Cageovy počiny (nebo alepoň jejich první poloviny, které ještě dávaly smysl), určitě spolu se mnou budete doufat, že to Quantic Dream tentokrát ustojí, od paranormálna se budou držet dál a naservírují nám ten masomlýnek na emoce, který od vydání Heavy Rain už tolik let vyhlížíme.

 

Témata: Quantic Dream
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Detroit: Become Human od tvůrců Beyond: Two Souls oznámeno na Paris Games Week

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.