Zpětná kompatibilita na se Xboxu One spustí již 12. listopadu

Hráči horečně očekávaná zpětná kompatibilita her z Xboxu 360 na Xbox One už klepe na dveře. Její spuštění proběhne již 12. listopadu.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: Microsoft

Microsoft na E3 zazářil nejen hromadami různých titulů, ale také mnoha odhalenými službami. Nejvíce zapůsobila zpětná kompatibilita her z Xboxu 360 na Xbox One. Ta se má spustit již 12. listopadu, informoval o tom Larry Hryb (známý také jako Major Nelson) v průběhu Halo 5: Live.

Zpětná kompatibilita se bezesporu stala výjimečnou službou, která může silně zasáhnout do konzolové války. Mimo to, že nám umožní zahrát si své 360 tituly, využívají ji vývojáři k tomu, aby k nadcházející hře přidali její starší verzi zdarma. Můžeme to vidět například u Rainbow Six: Siege, Just Cause 3 nebo Gears of War: Ultimate Edition (ke které se hry zdarma přidají pouze v případě, že si hru zakoupíte do 31. prosince tohoto roku).

Jak se služba v konečném výsledku Microsoftu vyplatí můžeme jen těžko odhadovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatnou službu ale můžeme jen říct, že takovéto bonusy vítáme všemi deseti.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zpětná kompatibilita na se Xboxu One spustí již 12. listopadu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.