Halo 5: Live zabralo více než sedm hodin

Jedna z největších oslav vydání hry trvala více než sedm hodin. Na mysli máme akci Halo 5: Live, která oslavila vydání Halo 5: Guardians.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Microsoft se rozhodl vydání svého největšího titulu, Halo 5: Guardians, pořádně oslavit. Uspořádal tedy jednu z největších akcí ve své historii, která trvala od 23 hodin večer do 6 ráno a byla vysílána exkluzivně na youtubu.

Byla to akce se vším všudy. V průběhu vysílání se ukázaly některé gameplay záběry, proběhlo interview s dabéry hlavních postav a s Philem Spencerem, odhalilo se nám mnoho zajímavých informací a mohli jsme se podívat na multiplayerový zápas mezi celebritami, ale také, jak hru zvládají profesionální hráči. Pokud měl člověk štěstí, mohlo se mu podařit uplatnit jeden z mnoha kódů na bonusový obsah v multiplayeru nebo dokonce na plnou hru a to jak ve standardní, tak deluxe edici.

Jelikož se oslavovalo ve více částech světa, nechyběly v průběhu vysílání ani záběry z oslav v Londýně nebo v Sydney. Třešničkou na dortu bylo informační zaměření na Minecraftovou edici Halo 5, ale hlavně na animovaný seriál Halo: Fall of Reach.

Pokud jste vysílání nestihli, můžete se podívat na záznam, případně si prohlédnout jednotlivé části na youtubovém kanálu Xboxu. Minimálně souboj v tanci bychom vám doporučovali zhlédnout.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5: Live zabralo více než sedm hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.