Halo 5: Live zabralo více než sedm hodin

Jedna z největších oslav vydání hry trvala více než sedm hodin. Na mysli máme akci Halo 5: Live, která oslavila vydání Halo 5: Guardians.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Microsoft se rozhodl vydání svého největšího titulu, Halo 5: Guardians, pořádně oslavit. Uspořádal tedy jednu z největších akcí ve své historii, která trvala od 23 hodin večer do 6 ráno a byla vysílána exkluzivně na youtubu.

Byla to akce se vším všudy. V průběhu vysílání se ukázaly některé gameplay záběry, proběhlo interview s dabéry hlavních postav a s Philem Spencerem, odhalilo se nám mnoho zajímavých informací a mohli jsme se podívat na multiplayerový zápas mezi celebritami, ale také, jak hru zvládají profesionální hráči. Pokud měl člověk štěstí, mohlo se mu podařit uplatnit jeden z mnoha kódů na bonusový obsah v multiplayeru nebo dokonce na plnou hru a to jak ve standardní, tak deluxe edici.

Jelikož se oslavovalo ve více částech světa, nechyběly v průběhu vysílání ani záběry z oslav v Londýně nebo v Sydney. Třešničkou na dortu bylo informační zaměření na Minecraftovou edici Halo 5, ale hlavně na animovaný seriál Halo: Fall of Reach.

Pokud jste vysílání nestihli, můžete se podívat na záznam, případně si prohlédnout jednotlivé části na youtubovém kanálu Xboxu. Minimálně souboj v tanci bychom vám doporučovali zhlédnout.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5: Live zabralo více než sedm hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.