Videa

() | video: YoutTube

Xenoblade Chronicles 3D

26.02.2015 000 18:07 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

5.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Hru, která slavila enormní úspěchy po celém světě, si podle vývojářů budete moci zahrát v nezměněném grafickém kabátku.Jestli tomu tak doopravdy je, posuďte sami v nově vydaném videu.

Jediná menší chybka, která se dá vývojářům vyčíst, se netýká samotné hry, ale omezení, která s ní přichází. Hru si totiž budete moci zahrát pouze na nové verzi Nintenda 3DS, které přichází k prodeji v těchto dnech. Je tedy jenom na vás, jestli si necháte tento herní klenot utéct.

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Xenoblade Chronicles 3D

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.