Heroes of Might and Magic III se vrací v HD remaku

Ještě jeden tah, než půjdu spát. Ještě jeden... Že je vám to povědomé? Těžko dnes nalézt někoho, kdo by neznal legendární strategii z dílny New World Computing a 3DO Heroes of Might and Magic III: Restoration of Erathia. Pro ty, kteří při názvu potlačí slzu nostalgie máme skvělou zprávu - hra se po dlouhých šestnácti letech vrací v remasterované edici, a objeví se i na Steamu.

Heroes of Might and Magic III HD Edition

Heroes of Might and Magic III HD Edition FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft už v prosinci oznámil návrat třetího dílu série Heroes of Might and Magic, a to rovnou v předělané HD verzi. Té se dočkají jak uživatelé PC, tak i majitelé tabletů s iOS a Android.

Reedice oslavuje 15leté výročí od vydání prvního dílu Restoration of Erathia a 20leté výročí značky. I po této době má Heroes obrovskou základnu hráčů a mnozí si třetí díl nemůžou vynachválit i přesto, že se aktivně připravuje sedmička.

HD Reedice přinese téměř 25 000 redisignovaných prvků včetně příšer a animací a my se tak můžeme opět těšit na dlouhé večery strávené za počítačem v objetí jedné z nejúspěšnějších her strategikého žánru.

Heroes of Might & Magic III HD Edition vychází 29. ledna 2015 na Google Play, App Store a Steam, kde je možné hru v předobjednávce pořídit za 14,99 euro.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Might and Magic III se vrací v HD remaku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.