SOUTĚŽ o tři kopie akčního 2D RPG Animal Gods. AKTUALIZOVÁNO o výherce

Včera vyšla a dnes vám již přinášíme soutěž o tři kopie této nové indie hry od studia Still Games. Tři šťastlivci si budou moct hru užít brzy, a pokud se na vás nedostane, můžete se třeba rozhodnout po naší recenzi, která bude již brzy na webu.

Animal Gods

Animal Gods FOTO: Still Games

Aktualizace: V rychlé soutěži jsme se vás ptali, jakou částku celkem vybrali vývojáři na Kickstarteru. Celkem to bylo 26,775 dolarů. Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři výherce a majitele těchto emailových adres.

int...es@gmail.com
dval...ta@centrum.cz
sh...on@email.cz

Gratulujeme výhercům. :)

Původní zpráva: Soutěž to bude jednoduchá, stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete níže. Tři z vás pak dostanou Steam kopii Animal Gods.

Jakou částku vybrali vývojáři na Kickstarteru Animal Gods?

Odpovědi posílejte na adresu redakce@gamifique.cz. Soutěž se ukončí v pátek 16. října v 12:00. Do předmětu nezapomeňte napsat „soutěž“ nebo „Animal Gods“ abychom tak mohli rozeznat soutěžní odpovědi.

Soutěžit nesmí redaktoři Gamifique, ani další zaměstnanci vydavatelství Active Solutions a jejich rodinní příslušníci. Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Témata: Animal Gods
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ o tři kopie akčního 2D RPG Animal Gods. AKTUALIZOVÁNO o výherce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.