SOUTĚŽ o hodnotné ceny z European Road to Blizzcon 2015 + VYHODNOCENÍ

European Road to Blizzcon je již za námi, ale nálož článků z této velké akce je teprve před námi. Po souhrnném článku z Hearthstone turnaje tu máme soutěž! A to nejen o věci, které se daly v Praze sehnat, ale i o dvě speciální, jež nemá jen tak někdo.

Mince Heroes of the Storm

Mince Heroes of the Storm FOTO: GAMIFIQUE.cz

Aktualizace: Je to tady, téměř celý týden jste se mohli účastnit soutěže o dva balíčky cen z ERTB 2015. Přišlo nám úctyhodných 62 odpovědí, ze kterých jsme následně losovali dva šťastlivce.

První baliček, ve kterém je pamětní mince získává Adam Čermák.
Druhý balíček, ve kterém je plakát s podpisy získává Miriama Sehry Tábiová.

Vítězům gratulujeme a zbytek nemusí smutnit, již brzy spustíme další soutěže.

Původní zpráva: Tentokrát to bude soutěž „lajkovací“. Vašim úkolem bude „lajknout“ Facebook stránku Gamifique.cz, sdílet TENTO příspěvek a do něj následně napsat, co se vám na RTB2015 líbilo nejvíce, ať už přímo z místa činu nebo z desítek zajímavých akcí na streamu.

Náhodně pak vybereme dva šťastlivce, kteří obdrží balíčky.

img-responsive

Ceny do soutěže ERTB2015 | foto: GAMIFIQUE.cz

V tom prvním bude limitovaná Heroes of the Storm pamětní mince, která byla vyrobena pouze v nákladu jednoho tisíce kusů. Dále k minci přibalíme fandící tyče Blizzard, pivní tácek s logem zergů, samolepky World of Warcraft a hopík s logem Overwatche.

Druhý balíček obsahuje redaktory namalovaný plakát Gamifique, který je podepsán mnoha slavnými osobnostmi ze světa her od Blizzardu. Namátkově tu najdete komentátora a hráče Hearthstonu Savjze, jeho kolegu Frodana. Dva momentálně nejlepší hráče Starcraftu II v Evropě – Lilbow a Snute, ale i třeba legendu českého e-sportu – Jumpa. Na plakátu je celkově 21 podpisů. Dále dostanete velký plakát Diablo 3: Reaper of Souls, fandící tyče Blizzard, magnetku s logem Overwatch a velkou samolepku Overwatch.

Soutěž potrvá do konce tohoto týdne, tedy 11. října 2015.

Na konec ještě jedna rekapitulace. Pro šanci na získání jednoho z těchto bálíčku je potřeba „lajknout“ Facebook stránku Gamifique.cz, sdílet TENTO příspěvek a do něj následně napsat, co se vám na RTB2015 líbilo nejvíce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ o hodnotné ceny z European Road to Blizzcon 2015 + VYHODNOCENÍ

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.