SOUTĚŽ: Rozdáváme 10 balíčků Lord of War do Armored Warfare

Máme pro vás soutěž o 10 nabušených balíčků do Armored Warfare od Obsidian Entertainment, z nichž každý má hodnotu 65€. Chcete se stát majitelem jednoho z nich? Stačí se s námi podělit o správnou odpověď na soutěžní otázku.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Open beta Armored Warfare startuje 8. října. Jak jsme vás informovali v našem článku, majitelé Founder’s Packů získávají oproti veřejnosti náskok a díky tomu si beta verzi AW mohou užívat dříve. Founder’s Packy si můžete pořizovat až do začátku open beta testování a to ve verzích Soldier of Fortune bundle za 13,99€, Mercenary Commander bundle za 27,99€ a nejvyšší možnou verzi, nesoucí název Lord of War bundle, v hodnotě 64,99€.

Právě nejlepší balíček můžete vyhrát v naší soutěži a být tak mezi prvními hráči, kteří si Armored Warfare v beta verzi zahrají. Spolu se vstupem dostanete tyto věci:

 • Herní měnu v hodnotě 30 eur
 • 90 dnů premium účet
 • Speciální odznak a titul
 • Unikátního velitele tanku
 • Čtyři speciální vozidla:
  • 2S14 Zhalo-S
  • MBT-70
  • BMPT "Terminator"
  • Expeditionary Tank

Co tedy pro výhru můžete udělat? Stačí být jedním z 10 vylosovaných soutěžících, kteří správně zodpoví na soutěžní otázku.

Jaký je celkový počet map (PvP i PvE), na kterých si v open beta testování budete moci zahrát?

Své odpovědi můžete zasílat na email redakce@gamifique.cz do neděle 4. října 23:59. Z těch těch správných v pondělí vylosujeme deset výherců, kteří získají Lord of War balíček v hodnotě 65€ společně s předběžným přístupem do beta verze Armored Warfare.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ: Rozdáváme 10 balíčků Lord of War do Armored Warfare

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.