Totalbiscuit vybral a GOG zlevnilo - nakupte oblíbené herní tituly až s 75% slevou

TotalBiscuit, aka The Cynical Brit, populární britský herní kritik a youtuber vybral přes 30 svých nejoblíbenějších her historie i současnosti. Ty až do úterý můžete nakoupit s 30-70% slevou.

Výprodej

Výprodej FOTO: Reprofoto YouTube

Ještě 33 hodin zbývá do prodlouženého víkendového výprodeje titulů, které TotalBiscuit považuje za jedny z nejlepších. Z rozsáhlého seznamu jsme pro vás vybrali například Pillars of Eternity (33%), Age of Wonders 3 (66%), S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Pripyat (70%), Wasteland 2 (50%), Dreamfall: The Longest Journey (60%), King's Bounty series (75%).

Celý seznam i s možností koupě naleznete na stránkách GOG

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Totalbiscuit vybral a GOG zlevnilo - nakupte oblíbené herní tituly až s 75% slevou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.