Rozdáváme 500 klíčů do beta testování hry Skyforge

Ve spolupráci s vydavatelem My.com a vývojáři z Obsidan Entertainment a Allods Team vám přinášíme celkem 500 klíčů do uzavřeného betastování jejich nadcházející hry Skyforge.

Skyforge

Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

"Skyforge se od běžných MMO, kterými je trh doslova přesycen, liší snad ve všech aspektech. Již počáteční výběr classy mnoha hráčům zabere desítky minut, ne-li hodin, během kterých studují dovednosti, schopnosti a talenty jednotlivých hrdinů, aby mnohdy posléze zjistili, že je vlastně hraní za konkrétní classu vůbec nebaví. Tento problém ve Skyforge odpadá, jelikož vám hra umožní si založit pouze jednu postavu, se kterou můžete od určité úrovně volně přepínat mezi všemy odemknutými povoláními podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Namísto klasického levelového systému ve Skyforge sbíráte prestige, který vám postupně odemyká nový gear, talenty a služebníky, díky nimž poroste vaše celková moc," napsala Kara v úvodním článku.

Všechny klíče již byly rozdány. Děkujeme všem za obrovský zájem. Již brzy pro vás budeme další klíče do jiných her.

Kvůli robotům se musí email zadat 2x, takže se ujistěte, že jse ho zadali i podruhé. Poté už vám po několika minutách přijde na váš email cd klíč. Tato poslední fáze beta testování potrvá do 29. června. 

Aktivace hry:

1. Vytvořte si účet na této stránce: http://sf.my.com/
2. Přihlaste se a klikněte na "Profile"
3. Klikněte na "redeem a promo code" a vložte klíč
4. Pak stačí stáhnout klienta a můžete hrát

A to je celé, není potřeba žádné sdílení, ani "lajky". Ale kdybyste nás přeci jen chtěli "lajknout," tak můžete na Facebooku a Twitteru

Pokud by vám klíč nefungoval, nebo by vám vůbec nepřišel. Napište nám na email: redakce@gamifique.cz nebo do komentářů pod článkem.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozdáváme 500 klíčů do beta testování hry Skyforge

Vstupte do diskuze (4)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.