Populární mobilní hra Jungle Heat rozšiřuje platformy

Hry nejsou jen na počítačích a konzolích. V posledních letech si začaly říkat o slovo i mobilní hry, které jsou, čím dal tím více propracovanější a mají větší a větší oblibu u lidí. Dnes se podíváme na jednu z nich – Jungle Heat.

Jungle Heat

Jungle Heat FOTO: Facebook

Jungle Heat je velice oblíbená hra ve světě, hraje ji přes dvacet tři milionů lidí. Unikátní na ní je, že můžete hrát s jedním účtem napříč vícero platformami, ke kterým se nově přidaly i zařízení s operačním systémem Microsoftu. Hru můžete stahovat do zařízeních s Windows Phone 8 a 8.1 – ZDE.

V Jungle Heat se ocitnete v konfliktu o ropu a zlato, jako hráč si budete chtít uzurpovat území a začít napadat okolí anebo své přátelé. Čím více peněz budete mít, tím lépe si můžete zabezpečit vaše území před nájezdníky. Ve hře jsou i zábavné singleplayer mise, které vám zkrátí čas například při cestování v MHD.

Již brzy pro vás budeme mít speciální klíče, které vám přidají do hry bonusy. Stačí sledovat naší Facebook stránku, kde se klíče objeví.

Témata: Jungle Heat
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Populární mobilní hra Jungle Heat rozšiřuje platformy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.