Populární mobilní hra Jungle Heat rozšiřuje platformy

Hry nejsou jen na počítačích a konzolích. V posledních letech si začaly říkat o slovo i mobilní hry, které jsou, čím dal tím více propracovanější a mají větší a větší oblibu u lidí. Dnes se podíváme na jednu z nich – Jungle Heat.

Jungle Heat

Jungle Heat FOTO: Facebook

Jungle Heat je velice oblíbená hra ve světě, hraje ji přes dvacet tři milionů lidí. Unikátní na ní je, že můžete hrát s jedním účtem napříč vícero platformami, ke kterým se nově přidaly i zařízení s operačním systémem Microsoftu. Hru můžete stahovat do zařízeních s Windows Phone 8 a 8.1 – ZDE.

V Jungle Heat se ocitnete v konfliktu o ropu a zlato, jako hráč si budete chtít uzurpovat území a začít napadat okolí anebo své přátelé. Čím více peněz budete mít, tím lépe si můžete zabezpečit vaše území před nájezdníky. Ve hře jsou i zábavné singleplayer mise, které vám zkrátí čas například při cestování v MHD.

Již brzy pro vás budeme mít speciální klíče, které vám přidají do hry bonusy. Stačí sledovat naší Facebook stránku, kde se klíče objeví.

Témata: Jungle Heat
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Populární mobilní hra Jungle Heat rozšiřuje platformy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.