Warcraft Movie premiéra - Spuštěny závazné registrace

Rezervovali jste si lístek na premiéru v první vlně předběžných registrací? Nezapomeňte zájem o své místo potvrdit v závazné registraci. Jinak se totiž může stát, že se na vás už nedostane.

Premiéra Warcraft filmu se blíží

Premiéra Warcraft filmu se blíží FOTO: Blizzard Entertainment

Že se v Praze 10. června bude konat speciální fanouškovská premiéra filmu Warcraft: První střet, to už ví všichni hráči a fanoušci nejen u nás, ale i v okolních zemích. Svou účast přislíbili i WoW nadšenci například z Polska či Německa. I ti si film užijí naplno, neboť se bude vysílat verze v originálním anglickém znění s českými titulky.

Závazné registrace byly spuštěny v pátek 6. května pro ty, kteří si svou vstupenku předrezervovali v předběžné rezervaci. Na emailu, který jste pro tyto účely použili, hledejte zprávu s odkazem, přes nějž můžete rezervované lístky proměnit v plnohodnotné zaplacené vstupenky. Cena jednoho lístku je stanovena na 140,- Kč.

Pokud máte lístek zamluvený, důrazně doporučujeme rezervaci potvrdit a lístek zakoupit ještě o víkendu. V pondělí 9. května se totiž dostane i na ostatní, kteří předběžnou rezervaci z jakéhokoli důvodu nevyužili. Kapacita kina je omezena, proto platí obecné pravidlo, kdo využije předregistraci, ten má své místo na premiéře zaručené. Na ty ostatní se pak vztahuje staré dobré pořekadlo kdo dřív příjde, ten dřív vlastní vstupenku.

Na výběr budete mít z několika sálů a promítacích časů, kde si označíte vámi vybraná místa a po vyplnění emailu a jména odešlete rezervaci. Doporočujeme údaje před odesláním překontrolovat, vzhledem k zájmu o premiéru je zbytečné dát jakýmkoli komplikacím s nesprávností údajů vůbec šanci. Na email vám následně přijde potvrzovací email s platebními údaji.

Pro Cosplayery a další milovníky kostýmů všech druhů a typů je vyhrazen kostýmový sál s promítáním od 21:00. Všichni tak budou mít dostatek času se na premiéru nejen dostavit, ale také se na ni řádně připravit.

img-responsive

Premiéra filmu Warcraft: První střet | foto: Kino v kostýmu

Zaplacené lístky si budete moci vyzvednout na místě a to s patřičným předstihem, nemusíte se tedy obávat zdlouhavého čekání ve frontě. Vzhledem k rozsáhlosti akce je nutností uhradit lístky do 3 pracovních dnů. Pro jistotu je ještě vhodné zaslat potvrzení o zaplacení na email. Při neuhrazení platby za rezervované vstupenky do 3 dnů se registrace ruší a vaše místo se uvolňuje pro další zájemce.

Své vstupenky na premiéru filmu Warcraft: První střet můžete rezervovat zde. Cena lístku je 140,- Kč, promítání se bude konat 10. června v Premiere Cinemas Praha Hostivař a vybrat si můžete z časů 19:00, 19:20 a 21:00. Vámi vybraný čas potvrdíte při rezervaci vstupenek.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Warcraft Movie premiéra - Spuštěny závazné registrace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.