AKTUALIZOVÁNO: Soutěž o 10 kódů do Skyforge, vybavte se do nového raidu

Máme tady další z našich soutěží ze Skyforge, tentokrát o kódy pro Divine Combo Pack, který už se nedá pořídit!

Skyforge

Skyforge FOTO: my.com

Aktualizace: Ptali jsme se vás, jak se jmenuje nový raid ve hře Skyforge. Správná odpověď je Operation Ophelia. Z odpovědí jsme vylosovali těchto deset výherců. Gratulujeme!

zoombplace@...
milan.dolejsii@...
adam.bako684@...
LukasMachalek@...
kama_1819@...
cepape@...
stanislav_ix@...
junov18@...
jakubmajzlik@...
paraple@...

Skyforge se neustále rozrůstá, nedávno byl do hry přidán nový raid, který ocení všichni hráči v pozdních fázích hry. Skupina deseti hráčů bude prozkoumávat starobylý chrám plný démonů a počká si na ně v nich celkem pět nových bossů.

My Vám celkem rozdáme deset kódů Divine Packu, který vám přidá následující bonusy, aby se vám ve všech ohledech hrálo lépe:

  • Změnu barvy a vzhledu God formy
  • 2x 24 slotový batoh
  • 30 dní Premium účet
  • 500 000 kreditů
  • 5 000 Spark Replicators
  • 2 500 Ether Cores
  • 25 000 Argents
  • 3 000 Victor’s Medals
  • 1 000 Holy Text

Jak vidíte, není toho vůbec málo, celková hodnota balíčků je €360. A jak získat jeden z kódů? Stačí správně odpovědět na otázku níže, poté budete zařazeni do slosování, ze kterého náhodně vybereme deset lidí.

Jak se jmenuje nový raid, o kterém jsme psali v prvním odstavci?

Správné odpovědi posílejte na email redakce@gamifique.cz, a to nejpozději do 9. května 2016, následně pak vyhlásíme vítěze a doplníme je do této zprávy.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: AKTUALIZOVÁNO: Soutěž o 10 kódů do Skyforge, vybavte se do nového raidu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.