Counter Strike Nexon: Zombies Giveaway

Připravili jsme si pro vás 100 kódů, které rozdáme těm nejrychlejším.

Counter Strike Nexon Zombies

Counter Strike Nexon Zombies FOTO: Nexon

Counter Strike Nexon: Zombies nemá se známým FPS titulem společný jen název. Sdílí i svého původce, předchůdce dnešního CS:GO - Counter Strike 1.6. Právě na enginu z této klasické hry novinka, ke které jsme pro vás nachystali giveaway, běží.

Jedná se tak prakticky o starou dobrou 1.6, vylepšenou o lasery, raketomety, zbraně z lega a především zombie. Můžete se zde opravdu vyřádit a co je nejdůležitější, hra je free to play. Připlatit si můžete, stejně jako ve většině novodobých titulů, za skiny, zbraně a boosty všemožných druhů.

Od středy 16. břežna hra navíc běží v updatované verzi. V ní najdete nového, brutálního leč mazlivého bosse - Ted Teddy Terror, arzenál zbraní z limitované série a speciální eventy. Zombie DNA je zbrusu nový zombie upgrade systém, který hráčům umožňuje pohrát si s "genetickým makeupem" nemrtvých. Upravit můžete také jejich pasivní ability a udělat tak z nich nelítostné zabijáky. Na výběr máte ze široké škály modifikací, založených jak na útoku tak na defence skillu. 

Na apríla se do Counter-Strike Nexon: Zombies chystá speciální akce s oblíbeným big head módem, který nafoukne vaši myslivnu do groteskních rozměrů. Pokud se nalogujete právě v tento den, obdržíte také sprej, s nímž budete moci tagovat podlahy či stěny kterékoli mapy. Bohužel jen na apríla. 

Abychom vás v Counter Strike Nexon Zombies přivítali, připravili jsme si pro vás rovných 100 kódů s následujícím obsahem:

Postavy Isabela a Carlito - 7 dní
Zbraně:
M134 Minigun - 7 dní
AT4CS - 7 dní
Zvýšené získávání zkušeností - 3 dny

Jak kód získat? Vsadili jsme na staré známé pravidlo kdo dřív příjde, ten dřív mele. Stačí tedy být mezi první stovkou soutěžících, zadat svůj email do políčka a dále už jen postupovat podle instrukcí, které obdržíte společně s kódem na email.

Hodně štěstí těm nejrychlejším!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Counter Strike Nexon: Zombies Giveaway

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.