Counter Strike Nexon: Zombies Giveaway

Připravili jsme si pro vás 100 kódů, které rozdáme těm nejrychlejším.

Counter Strike Nexon Zombies

Counter Strike Nexon Zombies FOTO: Nexon

Counter Strike Nexon: Zombies nemá se známým FPS titulem společný jen název. Sdílí i svého původce, předchůdce dnešního CS:GO - Counter Strike 1.6. Právě na enginu z této klasické hry novinka, ke které jsme pro vás nachystali giveaway, běží.

Jedná se tak prakticky o starou dobrou 1.6, vylepšenou o lasery, raketomety, zbraně z lega a především zombie. Můžete se zde opravdu vyřádit a co je nejdůležitější, hra je free to play. Připlatit si můžete, stejně jako ve většině novodobých titulů, za skiny, zbraně a boosty všemožných druhů.

Od středy 16. břežna hra navíc běží v updatované verzi. V ní najdete nového, brutálního leč mazlivého bosse - Ted Teddy Terror, arzenál zbraní z limitované série a speciální eventy. Zombie DNA je zbrusu nový zombie upgrade systém, který hráčům umožňuje pohrát si s "genetickým makeupem" nemrtvých. Upravit můžete také jejich pasivní ability a udělat tak z nich nelítostné zabijáky. Na výběr máte ze široké škály modifikací, založených jak na útoku tak na defence skillu. 

Na apríla se do Counter-Strike Nexon: Zombies chystá speciální akce s oblíbeným big head módem, který nafoukne vaši myslivnu do groteskních rozměrů. Pokud se nalogujete právě v tento den, obdržíte také sprej, s nímž budete moci tagovat podlahy či stěny kterékoli mapy. Bohužel jen na apríla. 

Abychom vás v Counter Strike Nexon Zombies přivítali, připravili jsme si pro vás rovných 100 kódů s následujícím obsahem:

Postavy Isabela a Carlito - 7 dní
Zbraně:
M134 Minigun - 7 dní
AT4CS - 7 dní
Zvýšené získávání zkušeností - 3 dny

Jak kód získat? Vsadili jsme na staré známé pravidlo kdo dřív příjde, ten dřív mele. Stačí tedy být mezi první stovkou soutěžících, zadat svůj email do políčka a dále už jen postupovat podle instrukcí, které obdržíte společně s kódem na email.

Hodně štěstí těm nejrychlejším!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Counter Strike Nexon: Zombies Giveaway

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.