SOUTĚŽ: Vyhrajte 10 Skyforge Deadly Steel Packů. Aktualizováno o výherce

V novém roce navázala trojka Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com na loňské tempo a hráčům už nyní přináší další obsah.

Skyforge

Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

Aktualizace: Tentokrát byla otázka jednoduchá, což se odrazilo i na počtu odpovědí. Ptali jsme se kolik class (zaměření) je ve Skyforge. Celkem je jich třináct. A níže již naleznete deset nejrychlejších:

phxcmp@...
tomas.novotny@...
HCagaskova@...
leos.mily@...
Danielis@...
vit.plchot@...
ro.adam@...
eugenizmus@...
ragnarocek@...
kaleido555@...

Původní zpráva: Tentokrát se nejedná o festivalovou výzdobu ani nové kostýmy. Novinkou je možnost odemčení posledního přírůstku mezi volitelné classy - Slayera. Na výběr tak od této doby máte ze třinácti zaměření v různých rolích od tanka až po support. 

img-responsive

Skyforge | foto: Obsidian Entertainment

Hluboko v tajuplných halách starověkých chrámů byli trénováni unikátní bojovníci. Kráčeli ve šlépějích pradávných assasinů a časem si vysloužili výhradu nosit titul Slayer. V bitvách vždy bez problému vyhledali svůj cíl, využívajíc stínů pro úkryt před zraky nepřátel. Jsou tak naprostým opakem Berserkerů, nezkrotitelných válečníků, kteří své cíle jednoduše převálcují a za sebou nezanechají nic víc než spoušť. Pokud vás tedy Slayer omrzí, vždy je tu možnost volby jeho protějšku.

Jak získat Slayera do vaší sbírky?

Na výběr máte ze dvou různých způsobů. Do 3. února si můžete zakoupit jeden (či více) limitovaných balíčků ve třech variacích - Berserker Pack, Slayer Pack a Deadly Steel Combo Pack. Ten, jak už název napovídá, kombinuje obsah obou předchozích balíčků a najdete v něm kromě nového zaměření hrdiny i jeho pravý opak - Berserkera. Samozřejmostí jsou i nové zbraně, kostýmy, prémiový herní čas a další. Úplný obsah balíčků najdete na oficiálních stránkách

Druhým způsobem je zkusit štěstí v naší soutěži a vyhrát jeden z 10 Deadly Steel Combo Packů v celkové hodnotě 360 €. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku: Z kolika zaměření (class) je možné ve Skyforge vybírat?

Svou odpověď zašlete na email redakce@gamifique.cz. 10 nejrychlejších správných odpovědí bude odměněno kódem pro balíček Deadly Steel Combo Pack. 

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ: Vyhrajte 10 Skyforge Deadly Steel Packů. Aktualizováno o výherce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.