Soutěžte o pobyt v divočině ve stylu Far Cry Primal

Chcete vyhrát třídenní pobyt v pyrenejské přírodě? Poradíme vám jak na to.

Far Cry Primal

Far Cry Primal FOTO: Reprofoto YouTube

Ubisoft dnes oznámil spuštění CaveBnB, online soutěže spojené s Far Cry Primal, posledním kouskem legendární série, která hráče doposud provedla tropy i přes vrcholky Himalájí. Tentokrát je děj hry zasazen do doby kamenné a právě prožitek podobný tomu, který zažívali naši prapředci, můžete vyhrát.

CaveBnB hráčům poskytne jedinečnou příležitost vyzkoušet si život v divokém, nezkroceném světě Far Cry Primal. Výherce a jeho zvolený doprovod čekají extrémní podmínky na utajeném místě ve francouzských Pyrenejích, konkrétně v oblastni Ouzous. Přes den se zúčastní tréninku přežití v divočině, v noci pak budou nově nabyté schopnosti muset uplatnit aby přežili do dalšího dne. 

Jak vyhrát?

Soutěžící musí v jednom tweetu ukázat, proč právě oni mají vyhrát tuto pravěkou zkušenost. Soutěž běží od dnešního dne až do čtvrteční půlnoci (21. ledna). Aby byl soutěžní tweet platný, musí obsahovat hashtag #cavebnb a zmínku o @farcrygame. Další informace naleznete na oficiální stránce soutěže.

Far Cry Primal bude pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One vydán 23. února. Na PC verzi si hráči budou muset počkat do 1. března. 

Témata: Far Cry Primal
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soutěžte o pobyt v divočině ve stylu Far Cry Primal

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.