Soutěžte o pobyt v divočině ve stylu Far Cry Primal

Chcete vyhrát třídenní pobyt v pyrenejské přírodě? Poradíme vám jak na to.

Far Cry Primal

Far Cry Primal FOTO: Reprofoto YouTube

Ubisoft dnes oznámil spuštění CaveBnB, online soutěže spojené s Far Cry Primal, posledním kouskem legendární série, která hráče doposud provedla tropy i přes vrcholky Himalájí. Tentokrát je děj hry zasazen do doby kamenné a právě prožitek podobný tomu, který zažívali naši prapředci, můžete vyhrát.

CaveBnB hráčům poskytne jedinečnou příležitost vyzkoušet si život v divokém, nezkroceném světě Far Cry Primal. Výherce a jeho zvolený doprovod čekají extrémní podmínky na utajeném místě ve francouzských Pyrenejích, konkrétně v oblastni Ouzous. Přes den se zúčastní tréninku přežití v divočině, v noci pak budou nově nabyté schopnosti muset uplatnit aby přežili do dalšího dne. 

Jak vyhrát?

Soutěžící musí v jednom tweetu ukázat, proč právě oni mají vyhrát tuto pravěkou zkušenost. Soutěž běží od dnešního dne až do čtvrteční půlnoci (21. ledna). Aby byl soutěžní tweet platný, musí obsahovat hashtag #cavebnb a zmínku o @farcrygame. Další informace naleznete na oficiální stránce soutěže.

Far Cry Primal bude pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One vydán 23. února. Na PC verzi si hráči budou muset počkat do 1. března. 

Témata: Far Cry Primal
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soutěžte o pobyt v divočině ve stylu Far Cry Primal

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.