K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Vánoční Skyforge soutěž

Štědrý den je sice až příští týden, na Gamifique se ale Ježíšek zastavil už teď.

Zimní radovánky na Aelionu

Zimní radovánky na Aelionu FOTO: Obsidian Entertainment

Skyforge jako vždy využívá každé možnosti pořádat oslavy, nyní je to tématicky v zimním stylu Winter Celebration. Oslavy potrvají až do 6. ledna. Můžete se těšit na nové výzvy pod sněhovým baldachýnem a samozřejmě i na limitované sezónní odměny, jako zimní mount, novoroční kostýmy a o půlnoci pak nebude chybět ani ohňostroj.

V duchu zimních radovánek se můžete nejen koulovat, bruslit na zamrzlých cestách v parku kolem vánočního stromku, ale i lovit místní obdobu Grinchů, Khelpy, kteří z nějakého důvodu Vánoce prostě nemají rádi. A co dárky? Na ty taky Obsidian myslel, čekají na vás pod vánočním stromkem a otevírat je můžete každý den. 

Pokud by vám tyto dárky nestačily a chtěli byste si nadělit vlastní, pak můžete vybírat z limitovaných Winter Packů, obsahujích instantní přístup k populárním profesím Gunner a Archer, vánoční kostýmy a další tradiční obsah.

Na výběr máte z těchto možností:

Arrow Pack, Artillery Pack Ranger Pack Combo

Nebyl by to Gamifique, kdyby pro vás neměl také nějaké ty dárečky pod stromeček. Tentokrát nadělujeme 5 Artillery balíčků. Získá je od nás pět z vás, kteří přijdou s nejkreativnější odpovědí. Přezdívky výherců a jejich odpovědi zveřejníme v úterý 22. prosince.

Soutěžní otázka:

Jak vypadá váš ideálně strávený zimní den na Aelionu?

Své odpověďi zasílejte na redakce@gamifique.cz

Témata: Skyforge
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vánoční Skyforge soutěž

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné…

19.07.2018 19:43 Zasoutěžte si s námi o další várku her!

Související:

Nejčtenější články

  1. 2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

  2. Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4 od fanoušků

  3. Jak vypadá spojení Falloutu a Silent Hill? Úžasně!

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.