Vánoční Skyforge soutěž

Štědrý den je sice až příští týden, na Gamifique se ale Ježíšek zastavil už teď.

Zimní radovánky na Aelionu

Zimní radovánky na Aelionu FOTO: Obsidian Entertainment

Skyforge jako vždy využívá každé možnosti pořádat oslavy, nyní je to tématicky v zimním stylu Winter Celebration. Oslavy potrvají až do 6. ledna. Můžete se těšit na nové výzvy pod sněhovým baldachýnem a samozřejmě i na limitované sezónní odměny, jako zimní mount, novoroční kostýmy a o půlnoci pak nebude chybět ani ohňostroj.

V duchu zimních radovánek se můžete nejen koulovat, bruslit na zamrzlých cestách v parku kolem vánočního stromku, ale i lovit místní obdobu Grinchů, Khelpy, kteří z nějakého důvodu Vánoce prostě nemají rádi. A co dárky? Na ty taky Obsidian myslel, čekají na vás pod vánočním stromkem a otevírat je můžete každý den. 

Pokud by vám tyto dárky nestačily a chtěli byste si nadělit vlastní, pak můžete vybírat z limitovaných Winter Packů, obsahujích instantní přístup k populárním profesím Gunner a Archer, vánoční kostýmy a další tradiční obsah.

Na výběr máte z těchto možností:

Arrow Pack, Artillery Pack Ranger Pack Combo

Nebyl by to Gamifique, kdyby pro vás neměl také nějaké ty dárečky pod stromeček. Tentokrát nadělujeme 5 Artillery balíčků. Získá je od nás pět z vás, kteří přijdou s nejkreativnější odpovědí. Přezdívky výherců a jejich odpovědi zveřejníme v úterý 22. prosince.

Soutěžní otázka:

Jak vypadá váš ideálně strávený zimní den na Aelionu?

Své odpověďi zasílejte na redakce@gamifique.cz

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vánoční Skyforge soutěž

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.