Namísto sněhu v Armored Warfare padají ceny

Obsidian, stejně jako všichni tvůrci her, nemohl ignorovat atmosféru Vánoc, která každoročně protkne prosinec. Proto i Armored Warfare poskytne hráčům řadu akcí, díky kterým si i tankisti mohou udělat ty pravé Vánoce – třeba i s vysněnými dárky pod stromečkem.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Nejste ten typ člověka, který si k Vánocům přeje ordinérní věci? Ba co víc, děsíte se momentu, kdy dojde na pověstný svetr s jelenem namísto kupříkladu nějaké té části vybavení ozbrojených sil? Zkuste Ježíška nasměrovat k tomuto článku o Armored Warfare.

Vločka k vločce sedne, stejnětak prémiové dny, slevy, eventy a tanky

Ani Obsidian vám nemůže s jistotou zajistit průjezd minovým polem ne zrovna vytoužených dárků bez výbuchu pletené parohaté noční můry přímo vám pod pásy. Co ale může, je nabídnout přinejmenším taktiku odlákání pozornosti od obdobných nevítaných nápadů na dárek. To že ke konci může celá tato eskapáda skončit vymodleným dárkem pro vás, je sladký, poctivě obrněný, bonus. Ale teď už rovnou k jádru opancéřovaného prosincového překvapení.

Již od 7. prosince Obsidian snížil ceny dvou prémiových vozidel v Armored Warfare:

Vickers VFM5 – 2435 gold (25% sleva)

img-responsive

Vickers VFM5 | foto: Obsidian Entertainment

Rychlost a palebná síla jsou hlavní přednosti tohoto moderního lehkého tanku. Původně byl Vickers VFM5 postavený pro export. I přes prostý až nevinný vzhled – alespoň na tankovém poli – Vickers VFM5 může snadno být v Armored Warfare vlk v rouše beránčím. Když si nedáte pozor, nemusíte ani tušit, že vám zbývají pouhé vteřiny života. Ve vašem držení nicméně bude Vickers VFM5 představovat ideální zdroj vašich kreditů.

AMX-10P PAC 90 – 800 gold (20% sleva)

img-responsive

AMX-10P PAC 90 | foto: Obsidian Entertainment

Vynikající tank čtvrté úrovně, který byl původně vyvinut na podvozku AMX-10P IFV. Tento model je perfetním prostředkem k vydělávání kreditů. Věž s francouzským 90mm dělem má u tohoto modelu za cíl zvýšit palebnou sílu a pomoci mechanizovaným jednotkám a pěchotě. V Armored Warfare můžete toto vozidlo snadno podcenit, kdy za takovou chybu zaplatíte cenu nejvyšší.

Ježíšek má možnost využít dané situace až do zítřka, tedy 10. prosince.

Osmý den schází nám? Pořiďte si jich rovnou třeba 90

Souběžně se zlevněním výše zmíněných modelů tanků zazní i salva slev na prémiové dny. 7.–14. prosince vzduchem prosviští ammo těchto ráží:

90 dní – 3999gold (35% sleva)

180 dní – 7999gold (35% sleva)

360 dní – 14300gold (35% sleva)

Není vám to stále dost? Co takhle nějaký ten tankistický Armored Warfare event?

Od 4. prosince do 3. ledna vám první vítězství přinese trojnásobné XP

8.–11. prosince se hráči mohou zúčastnit eventu "Lovec Odměn". Pokud se vám podaří zabít zaměstnance My.com či Obsidianu  samotného, dostanete za odměnu MERC vozidla. Letenka do Ameriky není nutná, šance získat vytouženou odměnu se totiž týká výhradně herní stránky Armored Warfare a tím pádem také pouze počítačových podob cílů.

Bez třešinky – místo ní kanón navrch tanku

Bonusů až vám z toho tanky přejíždějí a camo běhá před očima? A toto má být teprve začátek! Obsidian se opět předvedl, tentokrát s ukázkovou péčí o hráče Armored Warfare, o které nemůže být pochyb. Na vás je teď jediné: využít poskytnuté příležitosti jak uznáte za vhodné a zažít tu nejlepší tankovou bitvu svého života.

Pro více informací o aktualitách Armored Warfare jsou vám k dispozici oficiální stránky hry.

Témata: Armored Warfare | MMO | My.com
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Namísto sněhu v Armored Warfare padají ceny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.