Rozdáváme deset sběratelských balíčků do Armored Warfare

Armored Warfare je nová hra ostříleného studia Obsidian Entertainment. Ve spolupráci s tímto studiem jsme uspořádali již několik soutěží, nyní jsme pro deset nejrychlejších připravili kódy sběratelských edic Lightning a Typhoon.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Aktualizace: Deseti nejrychlejším osobám, které splnily obě podmínky, byly poslány kódy zprávou na Twitteru.

Ještě několik desítek hodin můžete soutěžit o Black Friday balíčky do hry Skyforge. Nyní pro vás máme kódy, které rozdáme deseti nejrychlejším. Klíč je připraven pro prvních deset osob, které dají follow na redakčním Twitteru a „retweetnou“ příspěvek níže.

Přesněji je připraveno je pět kódů Typhoon edice a stejný počet je i u Lightning edice. Popis toho, co v těchto edicích najdete, si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozdáváme deset sběratelských balíčků do Armored Warfare

Vstupte do diskuze (2)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.