DreamHack soutěžní mánie 2015

Švédský hráčský event je plný dech beroucí podívané pro návštěvníky a výzva a příležitost se ukázat v rámci zápasů ze strany profesionálních hráčů stejně jako každý rok. Krom toho je tu však i třetí část - mimoturnajové soutěže. A právě v tomto článku naleznete list, který může dopomoci k nějaké té odměně i vám.

DreamHack

DreamHack FOTO: DreamHack

Bohužel už se nemůžete zúčastnit bleskové výchovné akce, kde hráči dostali za úkol uklidit si stůl a mít tak šanci získat od uklízecí čety DreamHacku SteelSeries Siberia 200 headsety (aneb čas, kdy mnozí jistě ocenili poctivou výchovu, které se jim dostalo od rodičů).

Nicméně i tak je příležitostí k výhře stále dostatek. Na samotném DreamHacku mají hráči k dispozici řadu soutěží.

Vystřelte si svoji odměnu v CSGO

Jeden z přítomných hráčů má kupříkladu šanci probojovat se do Get_Right, Maikelele and Bardolphs Play it Cool All-Star týmu. Daný člověk se pak bude s tímto týmem účastnit turnajů 5 proti pěti 19. prosince ve Stockholmu. Stačí pouze, když zájemci přijdou do jejich Play It Cool boothu a budou mít nejlepší výsledky při skončení CSGO soubojů.

V banku je v rámci CSGO 1v1 také Astro headset.

img-responsive

King of The Hill | foto: Astro

Otevřete všech deset oken dokořán

Nemáte zajištěný odvoz z Dreamhacku? Můžete uvažovat o účasti v soutěži, kde je výhrou dolet helikoptérou až domů. Stačí se zůčastnit castingu na Windows stanovišti (hala B) v rámci další reklamy pro Windows 10. Proč neprohodit na místě nějaké to slovo s Windows osazenstvem? Třeba se štěstěna otočí právě vaším směrem. Upgrade na samotný Windows 10 je dostupný všem zdarma.
www.windows.se

Sibiřské headsety

SteelSeries dává všanc nové Siberia 200 headsety. Chcete vyhrát ten svůj? Stačí zaslat fotku z Dreamhacku a nasdílet ji na Twitteru nebo Instagramu s hashtagy ‪#‎DHW15‬ ‪#‎ShowYourColors‬ a SteelSeries tagem. Na akci pak budou ze SteelSeries boothu vyvolávat vítěze.

Kdo nehraje, ten lajkuje

Pokud se na DreamHack nedostanete, Razer má pro soutežící také svoje, a netrvá si ani na tom, abyste bezpodmínečně pluli na sever jako zmrzlý citrónek. Zůstaňtě klidně v teple domova a zůčastněte se honu o bohatou loterii přes internet, kdy lajknete vybrané stránky. Poté nezbyde nic jiného než čekat, zda Razer výbava (od OSVR HDK, EPIC Razer výbavy, DXRacer křesla, AOC Gaming monitoru, AVerMedia Global Live Gamer EXTREME až po GUNNAR Optiks RPG brýle) skončí právě u vás doma. Přihlásit se můžete skrze váš email, Facebook, Instagram, Twitchtv či Twitter.

DreamHack a jeho soutěže čekají na vás. Oprašte svoji trochu štěstěny a dostaňte vysněnou výhru do vašich spárů.

Témata: DreamHack
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DreamHack soutěžní mánie 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.