Skyforge slaví Black Friday a pořádá výprodej

Skyforge si Black Friday nemohl nechat ujít a tak i na Aelionu nakoupíte výhodně v limitované edici Necromancer balíčků a dalších nových předmětů.

Nakupte ve Skyforge Black Friday výprodeji

Nakupte ve Skyforge Black Friday výprodeji FOTO: Obsidian Entertainment

Black Friday je tu a Obsidian se rozhodl při této příležitosti představit nové Necromancer Packy a  další limitované nabídky, které jsou pro hráče připraveny až do středy. Budete tedy mít čas vydechnout z masy slev, které se dnes valí ze všech stran a vklidu si vybrat až se vše uklidní.

Nekromancerské balíčky

Nejnovějším přírůstkem do sbírky je limitovaný Necromancer Pack, dostupný ve třech variantách - Living Dead, Night Patrol a Arisen. Temné síly nekromancerské classy si po zakoupení některého z nich můžete vychutnat naprosto stylově třeba v Night Patrol či Urban Legend kostýmu. Čeká na vás i nový tanec a kopa stříbrňáků. Čím se tedy jednotlivé varianty liší?

Night Patrol Pack

- Night Patrol kostým & klobouk
- Prémiový účet po dobu 30 dnů
- 5 000 Spark Replicatorů
- 1 500 Victor medailí
- 500 000 kreditů

Arisen Pack

- Okamžitý přistup k Necromancer Class
- Urban Legend kostým & klobouk 
- Urban dance
- Legendary hlavní zbraň & Epic Offhand
- 30 000 stříbrňáků
- 8 000 Spark Replicatorů
- 3 500 Ethereal Cores

Living Dead Combo Pack

- Night Patrol Pack 
- Arisen Pack

Po dobu limitované akce najdete v Invasion sekci obchodu várku nových předmětů, jako Variatrony, Tactical Sense Replicatory a nově přidaný Secret Knowledge. Jeho tajemství můžete stále rozluštit skrze Adept mise nebo si to ulehčit a za Victor medaile si Secret Knowledge nakoupit v balení po dvou stech. Díky tomuto zdroji pak odekmnete božské specializace God of Knowledge a God of Travels. 

Jako poslední bonus Obsidian nabízí dárek za nákup stříbrňáků, které momentálně nakoupíte s 20% slevou a to v této podobě:

- Prémiový účet po dobu 3 dnů

- 1 000 Spark Replicatorů

- 100 000 kreditů

- 5 Variatronů

- Gravicykl "Hero"

img-responsive

Dárek za první nákup stříbrňáků čeká od teď na každého | foto: Obsidian Entertainment

Celá akce trvá až do středy 2. prosince. Veškeré další informace najdete na oficiálních stránkách hry

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge slaví Black Friday a pořádá výprodej

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.