Jak vypnout Adblock?

Co to ten Adblock je?
Adblock nebo Adblock Plus (jsou 2 verze) je rozšíření (plugin), které vám v prohlížeči blokuje reklamy, ale příjmy z reklam jsou náš jediný zisk. Máme spoustu výdajů – musíme platit web a také chceme odměňovat naše členy týmu, proto vás prosíme abyste vypnuli váš Adblock.

Jak poznáte, že máte Adblock nainstalovaný v prohlížeči?
Ve vašem prohlížeči vpravo nahoře hned vedle vypnutí prohlížeče se může nacházet červený šestiúhelník jako je na obrázku níže. Pokud se tam nachází, tak máte nainstalovaný Adblock, který blokuje reklamy.

Jak mám vypnout Adblock?
Jak již bylo zmíněno, jsou 2 verze tohoto rozšíření, takže záleží jakou verzi používáte. My si první ukážeme jak vypnout Adblock Plus. Při tomto nastavení je důležité, aby jste byli na našich stránkách. 
Klikněte na šestiúhelník, který máte vpravo nahoře v prohlížeči a poté klikněte na „Povoleno na této stránce“, což se nám změní na „Zakázano na této stránce“. Viz obrázek níže. Teď máte Adblock Plus vypnutý pouze na naší stránce. Budeme vděční, pokud toto nastavení na našich stránkách zachováte, a tímto nás také podporovat. 

 Pokud nám šestiúhelník zešedne, tak to znamená, že máme Adblock pro tento web vypnutý.


A nyní jak vypnout „obyčejný“ Adblock? Pro vypnutí musíte být na naší stránce. Najdete červený šestiúhelník, který máte v prohlížeči úplně nahoře vpravo a kliknete na něj. Dále kliknete na „Nespouštět na stránkách na této doméně“. Viz obrázek:

 

Na následující tabulce už stačí pouze potvrdit tlačítkem "Uložit". Následně by měl červený šestiúhelník, který máme v prohlížeči vpravo nahoře, zezelenat. To znamená, že na našich stránkách je Adblock vypnutý. Budeme vděční, pokud toto nastavení na našich stránkách zachováte, a tímto nás také podporovat.

Pokud je šestiúhelník vpravo nahoře zelený, tak jsme úspěšně Adblock vypnuli.

Všem, kteří si Adblock (nebo Adblock Plus) vypnou pro naše stránky děkujeme a vážíme si toho. Podporujete nás v další práci.
Na oplátku si budete moct v poklidu přečíst různé zajímavé články, které pro Vás chystáme a píšeme.

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.