Inzerce

Reklamní inzerce na herním serveru Gamifique.cz

Portál www.gamifique.cz je nezávislý herní zpravodajský server.

Hlavním zaměřením zpravodajství serveru Gamifique.cz je denní monitoring událostí ze světa nejen počítačových her. Obsah tvoří tým profesionálů.

Tým Gamifique.cz Vám nabízí bohaté možnosti, jak prezentovat Vaši firmu nebo produkt. Poradíme Vám, jak nejlépe oslovit právě Vaši cílovou skupinu a která media typy jsou pro Vás ty nejvhodnější.

Počet návštěvníků na portálu Gamifique.cz a čas strávený na našich internetových stránkách vykazuje rostoucí potenciál. Nabízíme širokou škálu formátů a způsobů oslovení Vašich potenciálních zákazníků.

  

Vydavatelství:mediální skupina INCORP a.s.

E-mail: info(@)incorp.media

Reklamu zajišťuje:

Obchodní oddělení INCORP a.s.

E-mail: 
reklama(@)incorp.media
Web: http://incorp.media/inzerce

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.