DISKUZE K ČLÁNKU Dojmy z Overwatche. Další vypiplaná hra Blizzardu? Ano a navíc známe datum BETY

Už od oznámení ERTB byl Overwatch jasným lákadlem pro obrovské množství hráčů, vždyť také šlo o teprve druhou možnost vyzkoušet si tuhle hru v Evropě. Po celou dobu trvání akce se na novinku od Blizzardu stály fronty a to i při velice svižném tempu dvou her, které si návštevníci mohli zahrát. Naší redakci se novinku podařilo zahrát hned několikrát a odnesli jsme si převážně kladné zážitky. Navíc jsme se před pár minutami dozvěděli datum dlouho očekávaného beta testování!

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.