DISKUZE K ČLÁNKU Preview: Kingdom Come: Deliverence pomalu naplňuje svůj potenciál, už teď exceluje v soubojích

Historické RPG s notnou dávkou realističnosti. Sen, kterému by se ještě před pár lety každý od srdce zasmál, se pomalu, ale jistě stává skutečností. Kingdom Come: Deliverence srší potenciálem na všechny světové strany a už nyní po stránce soubojů strčí většinu konkurentů do kapsy, ale některé otazníky pořád zůstávají.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.