Winter Tavern Heroes turnaj klepe na dveře

Avatar herna vás zve na svůj první Hearthstone turnaj v rámci Winter Tavern Heroes. Doražte a zabojujte o možnost kvalifikovat se na Blizzard Preliminaries.

Avatar Winter Tavrn Hero

Avatar Winter Tavrn Hero FOTO: Avatar herna

Turnaj se bude konat v herně s virtuální realitou v Praze na adrese Drahobejlova 1073/36. Herna samotná je poblíž metra Českomoravská a OC Harfa.

Informace o turnaji:

  • Počet hráčů: 32
  • Formát: Conquest, Double Elimination BO3 s jedním banem
  • Finále a zápas o 3. místo BO5
  • Vstupné: 100Kč

Turnaj je pořádán formou BYOD (bring your own device), proto si prosím doneste svůj notebook, počítač, telefon nebo tablet, WiFi bude samozřejmě na místě k dispozici.

Předregistrace probíhají formou zprávy na Facebooku ať už Avatar VR herna nebo přímo u pořadatele na osobním profilu Ladislav Zerain Sedláček. V případě nenaplnění kapacity, můžete dorazít i přímo v den konání, nejpozdějí však 30minut před začátkem a doregistrování budete přímo na místě.

Prizepool:

1. místo VR headset HyperVR + dárkový poukaz na 1h VR zábavy + drobná pozornost od partnerů

2. místo HyperX sluchátka + dárkový poukaz na 1h VR zábavy + drobná pozornost od partnerů

3. místo Balíček sladkostí z US a UK + dárkový poukaz na 1h VR zábavy + drobná pozornost od partnerů

Harmonogram:

  • 9:00 - 9:50 registrace hráčů na místě
  • 9:55 - 10:00 vygenerování bracketů
  • 10:15 začátek prvního kola

Detailnější pravidla:

Hrají se poude decky Standard formátu, celý turnaj bude probíhat ve formátu Conquest (více o Conquestu zde), základní část se bude odehrávat na 5 vítězné zápasy (BO3) s jedním banem, finále a zápas o třetí místo pak BO5 s jedním banem. Při hře není povoleno sledovat stream, ani jiné webové stránky. Zakázána je samozřejmě i chatová komunikace.

Průběh turnaje bude možné sledovat na streamu www.twitch.tv/al3sh3k

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Winter Tavern Heroes turnaj klepe na dveře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.