Prima COOL přichází s vlastním Hearthstone turnajem

Hrát se bude o víc než 35 000 Kč.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Prima COOL

O2 COOL HEARTHSTONE LIGA je vůbec první počítačová soutěž, kterou pořádá některý z českých mediálních domů. FTV Prima se na poli gamingu pohybuje již nějakou dobu a letos se po online přenosu největšího herního turnaje světa ESL One Cologne nebo ESL One New York vrhla rovnou na vlastní turnaj, rozdělený na dvě části. První online kvalifikace a velké offline finále, které se bude konat v pražském kostele Sacre Coeur.

Turnaje probíhají na portálu Prima COOL a PLAYzone.cz, kde se hráči registrují a zjistí potřebné informace o turnaji. Jeho první část začíná už tento čtvrtek. Osm nejlepších hráčů z celého turnaje postoupí do grandfinále, kde budou hrát o věcné ceny a finanční hotovost. 

Kompletní výsledky a zápasy budou navíc přenášeny živě na Twitch kanále Prima COOL, kde se komentování ujmou zkušení komentátoři a herní analytici.. Těšit se můžete na Martina „D0l1k“ Doležala, Josefa „Pido“ Reichsiga a Petra „CzechCloud“ Žaluda, kteří s Primou COOL již spolupracovali na živém vysílání Road to BlizzCon. 

Harmonogram turnaje

  • 17. listopadu – Dohrávka třetího kvalifikačního turnaje – Vítěz si přijde na 2 500 Kč!
  • 15. listopadu – Třetí kvalifikační turnaj
  • 2. listopadu – Dohrávka prvního kvalifikačního turnaje – Vítěz si přijde na 2 500 Kč!
  • 27. října – První kvalifikační turnaj
  • 8. listopadu – Druhý kvalifikační turnaj
  • 10. listopadu – Dohrávka druhého kvalifikačního turnaje – Vítěz si přijde na 2 500 Kč!
  • 22. listopadu – Čtvrtý kvalifikační turnaj
  • 24. listopadu – Dohrávka čtvrtého kvalifikačního turnaje – Vítěz si přijde na 2 500 Kč!
  • 3. prosince – Offline finále v Sacre Coeur o 35 tisíc korun!

Do O2 COOL HearthStone ligy se můžete registrovat zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Prima COOL přichází s vlastním Hearthstone turnajem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.