Hearthstone patch 13619. Hrajte s kamarády a buďte odměněni!

Další rozšíření se blíží a jelikož je Blizzard milosrdný, nadělil nám nový patch se spoustou malých vylepšení do Hearhstone. Recruit a friend, Nový Shaman hrdina a bug fixes nejsou to jediné co se v patch notes skrývá.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Reprofoto Facebook

Nějaká ta doba od vydání posledního patche s major contentem už uběhla a developeři v Blizzardu zatím nezmínili nic, co se do Hearhstone chystá. Nedávno však byl do hry nasazen nový patch a ikdyž nejde o žádné převratné novinky, jedná se o celkem příjemné přídavky a změny. 

Nový Shaman hrdina - Morgl the Oracle 

Nový skin pro Shamana je tu! Každý si asi lámal hlavu vyvoleným mocným Shamanem, který by mohl konkurovat ostatním. Inu, Blizzard si z nás nakonec tak trochu vystřelil. Pro skin použil murlocka Morgl, the Oracle. Zřejmě jde o nebývale mocného murlocka, jelikož se v Hearhstone postaví proti osobnostem typu Khadgar, Jaina Garrosh nebo Malfurion, což bude ve výsledku bude vypadat dost často komicky. 

Pro získání skinu musíte “recruitnout” kamaráda, který pak musí dosáhnout kombinované úrovně dvacet (například čtyři hrdiny bude mít na lvl 5).  Za každého dalšího kamaráda, kterého do hry přitáhnete dostanete classic balíček při splnění stejné podmínky. 

img-responsive

Náhled na nový skin pro Shamana | foto: www.hearthpwn.com

Další novinky spojené s hraním s kamarády 

Zdá se, že Blizzard se bude snažit o větší interakci mezi hráči a rovnou přidává do hry i nový quest. Splníte jej po odehrání hry se svým kamarádem, přičemž získáte nejen vy, ale i váš kamarád 80 goldů. Jde o velice zajímavý krok, který navíc vývojáři umocní “eventem”, při němž budete moci plnit všechny questy ve friend challenge. 

Těžko říct, kolik nových hráčů tento krok přitáhne, ale dá se předpokládat velký nárůst “secondary” accountů, na nichž si budou hráči generovat goldy a balíčky pro svůj hlavní account. 

Nové ikony při spectate 

Tato novinka byla už dříve často zmiňována a Blizzard se jí konečně odhodlal implementovat do hry. Při spectatetu svých přátel nově uvidíte jaký gamemode hrají, rank a v případě arény kolik mají vítězství/proher. Nejedná se o převratnou novinku, ale rozhodně je to příjemné zlepšení pro všechny vášnivé pozorovatele. 

img-responsive

Takhle nově vypadá spectate | foto: www.hearthpwn.com

Další zajímavé změny a vylepšení 

Ostatní změny a novinky jsou spíše kosmetické a technické. Nový art dostal Nourish a Innervate, což potěší všechny zlaté sběratele. Do hry byly dále přidány karty pro nový co-op Brawl, včetně jedné z hlášek samotného bosse “Mortal minds… So easily manipulated…” (Že by se Anduin rozhodl zacastit hromadný Mind Control?). Další změna je z adventure League of Explorers. Uncoverd Staff Piece ze souboje s Raafanem nyní stojí dvě many z původních tří. Nakonec Blizzard opravil několik chyb a bugů, hlavně z mobilní verze Hearhstone a přidal cardback za dosažení ranku dvacet v ranked play. 

img-responsive

Nový cardback | foto: www.hearthpwn.com

 Co na tyto novinky říkáte? 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone patch 13619. Hrajte s kamarády a buďte odměněni!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.