DISKUZE K ČLÁNKU Rozhovor s vítězem prvního Road to Legend v ČR

Je to již 30 dní, co se uskutečnil první český Road to Legend v karetní hře Hearthstone: Heroes of Warcarft. A za dalších 30 dní začne druhý. Co si o tom všem myslí Daniel "Pt44h" Kýr?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000157 (Hlasoval 1 člověk) 01.06.2016 01:50
Asi bych to vše měl až na těch 500 followerů… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000157

  uzivatel000157

  31.30.101.XXX
  Asi bych to vše měl až na těch 500 followerů jelikož jsem nikdy nestreamoval jen komentoval na cizích streamech ale myslím si že bych to mohl vynahradit z hlediska playů a komentování.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.