V zámoří startuje CyberPowerPC 2017 Extreme Gaming Series

CyberPowerPC představuje CyberPowerPC 2017 Extreme Gaming Series, podporovaný Intelem. Extreme Series je sveroamerická esports turnajová série, která přinese devět turnajových víkendů po zbytek roku 2017. Konkrétně půjde o hry Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Série nabídne více než 75 000 Amerických dolarů jako odměnu pro ty nejlepší.

CyberPowerPC, ilustrační foto

CyberPowerPC, ilustrační foto FOTO: CyberPowerPC

Každý turnaj bude vysílán živě na twitch.tv/cyberpowergaming. Společně s tím CyberPowerPC vytvořili novou stránku pro Extreme Series cyberpowerpc.cevo.com, na které budou vypisovány veškeré zápasové výsledky a informace o turnajích.

"CyberPowerPC se vždy zaměřovali na hraní her a e-sport. S uvedením série těchto turnajů se tento přístup ještě zlepšuje. E-sporty stále zaznamenávají obrovský vzrůst a společně s CyberPowerPC doufají, že Extreme Gaming Series bude hrát velkou roli v založení tradice, která bude pokračovat po mnoho dalších let." Řekl Eric Cheung, CEO.

CyberPowerPC #ExtremeSeries 2017 pán turnajů:

  • Overwatch Spring $5K Invitational (květen 6-7, 2017)
  • CS:GO Spring $15K Invitational (červen 17-18, 2017)
  • PUBG Summer Tournament (Podrobnosti brzy)
  • Overwatch Summer Invitational (Podrobnosti brzy)
  • CS:GO Summer Invitational (Podrobnosti brzy)
  • PUBG Fall Tournament (Podrobnosti brzy)
  • Overwatch Series Final Tournament (Podrobnosti brzy)
  • CS:GO Series Final Tournament (Podrobnosti brzy)
  • PUBG Series Final Tournament (Podrobnosti brzy)

Více informací o formátech turnaje, oficiálních pravidlech, výběru týmů a dalších informacích bude oznámeno v následujících týdnech na oficiálních stránkách turnajové série.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V zámoří startuje CyberPowerPC 2017 Extreme Gaming Series

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.