Vyhraj v OMEN CS:GO turnaji zájezd na Intel Extreme Masters 2017

Herní portál Grunex si ve spolupráci se značkou OMEN od HP pro fanoušky eSportu připravil prémiový online turnaj, který tě dostane až na Intel Extreme Masters do polských Katowic. Poskládej tým, se kterým budeš dominovat a přihlas se do OMEN CS:GO road to IEM.

OMEN Road to IEM

OMEN Road to IEM FOTO: Grunex.cz

Turnaj se skládá celkem ze čtyř kvalifikačních turnajů a grand finále, do kterého z kvalifikací postoupí 16 týmů, tedy čtyři nejlepší týmy z každé kvalifikace. Každá kvalifikace je otevřena pouze pro 32 týmů! A aby toho nebylo málo, tak kvalifikací se budou účastnit také vybraní Youtubeři se svým týmem! Jakého Youtubera budete moci vyzvat se včas dozvíte před jednotlivými kvalifikacemi.

Registruj se na www.Grunex.com/OMENroadtoIEM právě teď.

Chcete se účastnit turnaje a nemáte server? Nevadí! Zápasy proběhnou na oficiálních Grunex serverech od Fakaheda.eu. A rozhodně se nemusíte bát, v případě jakýchkoli otázek a nejasností kontaktujte adminy v komentářích pod jednotlivými kvalifikacemi.

Z finálového klání OMEN CS:GO road to IEM bude připraven online přenos v podání zkušené a oblíbené komentátorské dvojice Dev1 a Lelek.

Ceny OMEN CS:GO road to IEM

  • 1. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 2. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 3. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017
  • 4. místo - 5x jednodenní výlet na grandfinále CS:GO Intel Extreme Masters 2017

Zájezd obsahuje cestu tam i zpět komfortním autobusem (trasa: Praha - Brno - Ostrava - Katowice) a denní vstupenku na Intel Extreme Masters 2017.

Termíny kvalifikací OMEN CS:GO road to IEM

  • 1. Kvalifikace – 15. 12. 2016
  • 2. Kvalifikace – 22. 12. 2016
  • 3. Kvalifikace – 29. 12. 2016
  • 4. Kvalifikace – 5. 1. 2017

Finále OMEN CS:GO road to IEM proběhne 14. 1. 2017

Registruj se na www.Grunex.com/OMENroadtoIEM právě teď a při čekání na turnaj prozkoumej produkty OMEN od HP s procesory Intel Core i7. Do portfolia této nové herní značky patří notebooky OMEN 15 a OMEN 17, desktopy a také unikátní výkonný stolní počítač OMEN X s nevšedním, moderním a promyšleným designem.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhraj v OMEN CS:GO turnaji zájezd na Intel Extreme Masters 2017

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.