Rainbow Six Siege o podporu vývojářů nepřijde ani v příštím roce

Taktická střílečka o své hráče jen tak nepřijde.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Poslední iterace letité série zažila minulý prosinec dosti krušný vstup na scénu a nebyla jí prorokována zářná budoucnost. Ale vývojáři si dali tu péči, situaci otočili a dnes se Siege těší jak dobré reputaci, tak slušnému počtu hráčů. A Ubisoft na tom v příštím roce nehodlám příliš měnit.

Co bychom mohli od Siege v příštím roce očekávat, naznačuje Year 2 Pass, season pass, který si můžete koupit od dnešního dne. Během následujících 12 měsíců do hry přibude další 8 postav (operátorů), vydávány budou po dvojicích napříč 4 sezónními updaty – stejně jako v prvním roce. Třicetidolarový season pass zároveň obsahuje 16 exkluzivních předmětů, se kterými si můžete přikrášlit svůj charakter, 600 kreditů, „R6 Carbon charm“ a roční VIP status.

Chybět ale jistě nebudou i nové mapy, v popisu nezmíněné kvůli tomu, že jsou zdarma pro všechny hráče. A pokud jste Siege dali alespoň malou šanci, určitě víte, že postavy jde koupit i za herní měnu. Oproti minulému roku se toho tedy příliš nemění. Hlavní je, že Siege tu s námi ještě nějaký ten pátek zůstane a povedená alternativa k populárnějším multiplayerovým střílečkám nám nevykrvácí před očima.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rainbow Six Siege o podporu vývojářů nepřijde ani v příštím roce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.