LAN finále PLAYzone lig 20. až 22. května v Praze

Čtyři nejlepší týmy z každé hry se utkají ve finále PLAYzone ligy ve třech různých hrách. Jak to bude probíhat se dozvíme v následujícím článku.

PLAYzone logo

PLAYzone logo FOTO: PLAYzone

Formát turnaje

V každé z uvedených her se týmy i hráči utkají každý s každým dvoukolově. Tato skupinová část probíhá online. Z celkových osmi účastníků pak postoupí na LAN finále pouhá čtveřice těch úplně nejlepších. PLAYzone lig se aktivně účastní aktuální špička domácí scény. Hlavním důvodem je zejména to, že v jednotlivé sezóně se zde rozdá největší porce získatelných MČR bodů – celkem 7200, vítěz ligy si připíše bodů 2000. Tyto sezóny se v každém kalendářním roce odehrají dvě a vždy vyvrcholí velkým LAN finále. Kromě bodů do mistrovství České republiky se v každé sezóně bojuje celkem o prizemoney v hodnotě 56 000 Kč.

Kdy a kde se finále uskuteční? 

Velké vyvrcholení první sezóny obnovených PLAYzone lig se uskuteční tento víkend, 20. až 22. května. Místem konání bude Alza TechZone v Praze - Holešovicích. Zápasy v týmových hrách se budou odehrávat na počítačích HAL3000 MČR a herních monitorech AOC. Hráči Hearthstone se mohou těšit na prvotřídní notebooky Alienware.

img-responsive

PLAYzone | foto: PLAYzone

Program události

Na víkendovém offline finále bude pro každý herní titul vyhrazen jeden hrací den – Hearthstone finále se odehraje v pátek, Counter-Strike: Global Offensive v sobotu a League of Legends v neděli. Bude připraveno rovněž živé promítání zápasů přímo v místě konání. Pokud však preferujete sledování z pohodlí domova, vysílání bude taktéž probíhat na Twitch kanále PLAYzoneTV za doprovodu profesionálního komentáře a analytického studia známých hlasů a tváří tuzemské scény. Pokud jste fanoušky Counter-Strike: Global Offensive doporučujeme zhlédnout tento článek

img-responsive

Counter Strike:Global Offensive | foto: Valve

Doplňující informace

Další informace týkající se premiérové sezóny PLAYzone lig a samotného LAN finále budou postupně zveřejňovány kromě portálu Gamifique také na webových stránkách http://www.playzone.cz/. Projekt PLAYzone lig vzniká za podpory partnerů: Alza, HAL3000, Intel, Dell, AOC, MSI a Samsung.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LAN finále PLAYzone lig 20. až 22. května v Praze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.