FugLy opouští CS:GO sestavu Counter Logic Gaming

Jacob "FugLy" Medina na svém twitteru oznámil, že již nadále není součástí CS:GO týmu Counter Logic Gaming.

Jacob "FugLy" Medina

Jacob "FugLy" Medina FOTO: www.gosugamers.net

Toto oznámení přichází jako reakce na poslední neúspěchy CLG, kteří na nedávném DreamHack ZOWIE  v Austinu vypadli rovnou ze skupiny, kde dvakrát za sebou podlehli Cloud9, jednou dokonce drtivě 1:16.

Jacob "FugLy" Medina byl součástí týmu od ledna, kdy nastoupil jako nahráda za Pujana "FNS" Mehtu. Během těchto čtyř měsíců FugLy dokázal CLG pomoct k jejich vůbec první účasti v playoff na Major eventu, konkrétně na MLG Columbus. 

Tento 21 letý mladík, který si svůj poslední oficiální zápas za CLG zahrál ve středu proti NRG, nezmínil žádný důvod svého odchodu, ale silně naznačil, že se jednalo o týmové rozhodnutí.

S FugLyho odchodem, CLG sestava v současnosti vypadá takto:

Tarik "tarik" Celik
Stephen "reltuC" Cutler
Josh "jdm64" Marzano
James "hazed" Cobb

Faruk "pita" Pita (trenér)

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FugLy opouští CS:GO sestavu Counter Logic Gaming

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.