Videa

Skadoodle rozstřílel Tempo Storm na DreamHack Austin 2016 (0:50) | video: YoutTube

Hráč CS:GO vystřílel na turnaji celý tým. Podívejte se jak

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Tento víkend se uskutečnil DreamHack Austin 2016, kde jsme mohli vidět všechny týmy ze Severní Ameriky, ale taky známé celky Tempo Storm a Luminosity z Brazílie. 

V tomto videu se podíváme na jedno kolo ze zápasu Cloud9 vs. Tempo Storm, ve kterém se hrálo o postup do finále. Nacházíme se na druhé mapě zápasu de_inferno, v situaci, kdy Cloud9 sice v sérii na mapy vedou 1:0, ale tady zrovna prohrávají 3:9. To se však rozhodl změnit Skadoodle, a jak se mu to povedlo se podívejte sami.

Hráč: Tyler "Skadoodle" Latham
Zápas: Cloud9 vs. Tempo Storm
Datum: 8. 5. 2016
Použitá zbraň: AWP Asiimov
Event: DreamHack Austin 2016

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Hráč CS:GO vystřílel na turnaji celý tým. Podívejte se jak

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.