Aleksandr "s1mple" Kostyliev se vrací do Worst Players

Bývalý člen týmu Liquid, Aleksandr "s1mple" Kostyliev, oznámil, že bude hrát za Worst Players.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Reprofoto YouTube

Tento mladý talent z Ukrajiny hledal nový Evropský tým od té doby, co se rozhodl odejít z Liquidu kvůli problémům s komunikací a jeho rolí ve hře. Po dvou týdnech bez týmu se s1mple rozhodl spojit s Ukrajinskou organizací Worst Players, kde již jednou působil po svém odchodu z FlipSid3 Tactic's.

img-responsive

Aleksandr "s1mple" Kostyliev v barvách týmu Liquid | foto: Reprofoto YouTube

Z vyjádření, které s1mple poskytnul pro HLTV.org můžeme vidět, že podle jeho slov se jedná o seriózní projekt a tým se snaží získat na svou stranu Ivana "Johnta" Shevcova jako trenéra, který by měl výrazně zlepšit jejich hru. Také ve svůj nový tým věří a udělá cokoliv, aby se dostali na nejvyšší možnou úroveň.

Sestava Worst Players po této změně vypadá následovně:

Aleksandr "s1mple" Kostyliev
Vladislav "arch" Svistov
Ilya "fix" Golovko
Igor "crush" Shevchenko
Dmitriy "Dima" Bandurka 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aleksandr "s1mple" Kostyliev se vrací do Worst Players

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.