ELEAGUE odhaluje první skupiny debutového ročníku

WME/IMG spolu s Turner Broadcasting odhalili první tři skupiny debutové ligy pro hru Counter Strike: Global Offensive, ELEAGUE.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

24 týmů z celého světa bude soutěžit v prvním ze dvou ročníků ELEAGUE, kterou bude pořádat Turner Broadcasting, a každá z nich bude moct hráčům nabídnout 1,2 milionu dolarů.

Týmy, které se ligy zúčastní, byly rozděleny do čtyř losovacích košů podle svých dosavadních úspěchů. Z těchto košů bude vylosováno šest skupin po čtyřech týmech, z každého koše jeden tým. Ve studiu v Atlantě bude přítomná vždy jen jedna skupina na týden, kde odehraje své zápasy. Liga se bude hrát postupně dvěma formáty, nejdříve Round-Robin a následně Bo3 single elimination.

Týmy se budou střetávat vždy dvakrát, a to v úterý a středy, kdy se v Bo1 hrách rozhodne o umístění ve skupině.  Z prvního místa se postoupí rovnou do play off, druhý tým dostane ještě jednu šanci a v posledním týdnu se zúčastní speciální kvalifikace pro druhá místa ze všech skupin.

A jaké, že jsou první tři skupiny? Podívejte se níže:

Skupina A se bude hrát 24. - 27. května a jsou v ní tyto týmy: Luminosity, Liquid, Cloud9, Renegades.

Skupina B se bude hrát 31. května - 3. října a jsou v ní tyto týmy: NiP, G2, TyLoo, OpTic.

Skupina C se bude hrát 7. - 10. října a jsou v ní tyto týmy: Astralis, CLG, SK, NRG.

Celá liga bude samozřejmě streamovaná na platformě Twitch.tv a to přímo z Atlanty. Co na první skupiny říkáte vy?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ELEAGUE odhaluje první skupiny debutového ročníku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.