Novou CS:GO sestavu týmu LDLC povede známý Ex6TenZ

LDLC na své webové stránce potvrdili vznik nového Counter Strike týmu, který povede zkušený Kévin "Ex6TenZ" Droolans.

Counter Strike:Global Offensive

Counter Strike:Global Offensive FOTO: Valve

LDLC hledali nový tým od té doby, co se museli rozloučit se sekcemi White a Blue, ze kterých odešli Timothée "DEVIL" Démolon do EnVyUs a Alexandre "bodyy" Pianaro do G2. Jak bylo oznámeno minulý týden portálem vakarm.net, novou LDLC sestavu povede Kévin "Ex6TenZ" Droolans, který odešel z již zmíněného G2.

K tomuto veteránovi z Belgie se připojí dvojice hráčů z bývalé White sekce, konkrétně Antoine "to1nou" Pirard a Matthieu "matHEND" Roquigny. Další v pořadí je bývalý člen Blue sekce, Charbel "BouLy" Naoum. Pětici doplní Alex "ALEX" McMeekin, kterého můžeme znát z týmů jako je webSPELL, melty, nebo Platinium.

 

LDLC uvidíme tento víkend v druhé online pre-kvalifikaci na European Minor Championship v této sestavě:

 Kévin "Ex6TenZ" Droolans
 Antoine "to1nou" Pirard
 Matthieu "matHEND" Roquigny
 Charbel "BouLy" Naoum
 Alex "ALEX" McMeekin

 Emmanuel "MoMaN" Marquez (trenér/manažer)

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novou CS:GO sestavu týmu LDLC povede známý Ex6TenZ

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.