DISKUZE K ČLÁNKU Bitva Counter Strike: Global Offensive? Takhle vypadal Ostrava Championship 2017

Ostrava Championship si připisují další úspěšný ročník, na kterém toho bylo opravdu hodně k vidění a to nejen přímo z lanky, ale také z domova, kdy jste se mohli dívat na živé vysílání, a zároveň soutěžit o hodnotné ceny. Na turnaji se nám představilo 16 týmů, ale jen jeden mohl pozvednout putovní trofej a převzít titul Mistra Ostravy pro rok 2017.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.