Bitva Counter Strike: Global Offensive? Takhle vypadal Ostrava Championship 2017

Ostrava Championship si připisují další úspěšný ročník, na kterém toho bylo opravdu hodně k vidění a to nejen přímo z lanky, ale také z domova, kdy jste se mohli dívat na živé vysílání, a zároveň soutěžit o hodnotné ceny. Na turnaji se nám představilo 16 týmů, ale jen jeden mohl pozvednout putovní trofej a převzít titul Mistra Ostravy pro rok 2017.

Ostrava Championship 2017 ovládl tým indepeNdent

Ostrava Championship 2017 ovládl tým indepeNdent FOTO: Facebook

Jako hlavní nás budou zajímat samozřejmě ceny pro vítěze, ale díky štědrosti pořadatelů také odměny pro poražené. Hlavní výhrou celého turnaje kromě krásného putovního poháru byla také vysoká finanční částka 10 000 Kč, kterou si odnesl vítěz turnaje a pro poražené byly nachystané ceny útěch v podobě náhodných Steam klíčů a diplomů.

Výsledné pořadí turnaje:

  • 1. místo: indepeNdent
  • 2. místo: DarkSports
  • 3. místo: Landodgers
  • 4. místo: CZECHRAISERS

Novinkou pro letošní ročník bylo vyhlášení nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal hráč „hns“ z týmu DarkSports, který během 8 zápasů dokázal nasbírat více než 180 zabití,s téměř 50% HS rate.

S jistotou můžeme říct, že se letošní přípravy a celá akce povedla tak jak měla. A věříme, že si to kluci na lan akci užili a těší se tak jako já na další ročník, který podle slov pořadatelů bude s novou zkušeností zase o krok lepší.

„Já osobně jsem s akci spokojen, jelikož ti co k nám přišli, si určitě odnesli spoustu zážitků, bohužel, stream diváci to mohu možná vidět jinak.“ Napsal Lukáš Stařičný, pořadatel turnaje.

Následující ročník se nám už znovu pomalu blíží a doufáme, že znovu potkáme obhájce titulu a nové talenty, kteří si budou chtít odnést zkušenosti. Tentokrát už bez naší absence na turnaji a s více rozhovory mezi hráči a pořadateli.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bitva Counter Strike: Global Offensive? Takhle vypadal Ostrava Championship 2017

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.