DISKUZE K ČLÁNKU OBRAZEM: Prima COOL na svých narozeninách hostila ROG finals

Prima COOL v sobotu oslavila své 8. narozeniny. Návštěvníci se po celý den mohli bavit virtuální realitou, závodním simulátorem, X Box One, stolním fotbálkem a připraven pro ně byl i PlayZone koutek s herními mašinami od Asus Republic of Gamers. První část programu tvořilo finále ROG ligy v League of Legends, následovalo jej finále ROG ligy v Counter Strike: Global Offensivea. Čas samozřejmě zbyl i na narozeninový dort a celý den oslav nakonec završila série koncertů.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.