Světoznámý DJ vystoupí živě na IEM Katowice

ESL na svých stránkách oznámilo, že jeden z nejznámějších DJů na světě živě vystoupí na IEM v Katowicích před finálovým zápasem v CS:GO.

IEM Katowice je již za dveřmi

IEM Katowice je již za dveřmi FOTO: ESL

Robbert van de Corput, také známý jako Hardwell, patří mezi nejpopulárnější EDM DJe na Zemi. Rodák z Nizozemí vyhrál anketu o nejlepšího DJe světa, a to hned dvakrát za sebou v letech 2013 a 2014. Letos skončil na třetím místě.

Hardwell hrál všude na světě a vystupování před obrovskými davy lidí mu rozhodně není cizí. Bavíme se o festivalech jako Tomorrowland, Ultra Music Festival, Ultra Japan, atd.

Žádné další informace, jako přesný čas vystoupení, nebo jeho délka, zatím nebyly zveřejněny. Každopádně je to skvělý způsob jak navnadit diváky a připravit je na Bo5 finále v CS:GO.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světoznámý DJ vystoupí živě na IEM Katowice

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.