Světoznámý DJ vystoupí živě na IEM Katowice

ESL na svých stránkách oznámilo, že jeden z nejznámějších DJů na světě živě vystoupí na IEM v Katowicích před finálovým zápasem v CS:GO.

IEM Katowice je již za dveřmi

IEM Katowice je již za dveřmi FOTO: ESL

Robbert van de Corput, také známý jako Hardwell, patří mezi nejpopulárnější EDM DJe na Zemi. Rodák z Nizozemí vyhrál anketu o nejlepšího DJe světa, a to hned dvakrát za sebou v letech 2013 a 2014. Letos skončil na třetím místě.

Hardwell hrál všude na světě a vystupování před obrovskými davy lidí mu rozhodně není cizí. Bavíme se o festivalech jako Tomorrowland, Ultra Music Festival, Ultra Japan, atd.

Žádné další informace, jako přesný čas vystoupení, nebo jeho délka, zatím nebyly zveřejněny. Každopádně je to skvělý způsob jak navnadit diváky a připravit je na Bo5 finále v CS:GO.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světoznámý DJ vystoupí živě na IEM Katowice

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.