Videa

To nejlepší z CS:GO za rok 2016 (17:01) | video: YouTube

Top 20 hráčů CS:GO za rok 2016 na jednom místě

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Moviemaker portálu HLTV.org Josif "brcho" Brtan dal dohromady video, které obsahuje highlighty všech hráčů, kteří se dostali do nejlepší dvacítky za rok 2016.

Brazilský mladík Marcelo "coldzera" David obsadil 1. místo, následován svým týmovým kolegou a kapitánem Fallenem. V tomto sedmnáct minut dlouhém videu uvidíte proč právě tito dva jsou mezi prvními, ale také zbytek umístěných.

Tento seznam vznikl za pomocí EGB.com a hráči byli odhalováni postupně od začátku ledna a s každým z nich byl i rozhovor, Všechny můžete najít na portále HLTV.org.

Co na sestřih toho nejlepšího za rok 2016 říkáte vy?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Top 20 hráčů CS:GO za rok 2016 na jednom místě

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.