Videa

Snax opět řádil s USP na Cobblestonu (0:33) | video: YouTube

Snax opět předvedl svou magii

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Snaxe jsme mohli vidět ve videu toho nejlepšího za rok 2016. Že to není jen náhoda předvedl i z kraje roku nového, kdy opět v pistolovém kole záři.

Máme za sebou event s názvem WESG World Finals 2016, ve kterém se hrálo o 1 500 000 dolarů. První místo a  800 000 si z něj odnáší EnVyUs, kteří ve finále porazili tým Kinguin. Na třetím místě skončil tým Virtus.pro, na který se dnes podíváme.

Že to Janusz "Snax" Pogorzelski s USP umí, to už víme. Po právu se dostal do výběru toho nejlepšího z roku 2016, kdy komentátoři jeho kousek v pistolovém kole označili za "jeden z nejlepších pistol clutchů v historii CS:GO". Že to nebylo omylem nám Snax dokázal na dalším eventu. Jak? Podívejte se sami.

Ve videu je situace, kdy Virtus.pro hrají proti týmu DarkPassage. První polovinu prohráli skórem 5:10 ap rávě začíná druhé pistolové kolo. DarkPassage se rozhodli zaútočit na bomboviště A, kde je však čekal Snax. Co se stalo dál se dozvíte z videa. Na závěr jen dodám, že Virtus.pro ve druhé polovině prohráli pouze jedno kolo a mapu tak vyhráli 16:11.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Snax opět předvedl svou magii

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.