Videa

To nejlepší z CS:GO za rok 2016 (4:05) | video: YouTube

Deset největších highlightů z CS:GO za rok 2016

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Symbolicky uzavřít rok 2016 se rozhodl moviemaker z portálu HLTV.org, který dal dohromady velmi povedené video toho nejlepšího, co jsme za minulý rok mohli vidět.

Moviemaker  Radosław "MAKKU" Makuch z HLTV.org si pro všechny fanoušky hry Counter Strike:Global Offensive připravil vzpomínkové video toho nejlepšího z roku 2016. Rozhodnutí co se ve videu objeví a v jakém pořadí udělala celá redakce a to, co vidíte ve videu, je jejich výsledkem.

Žádný hráč se do videa nedostal dvakrát, a pouze jediný turnaj, MLG Colombus, měl ve videu dvojité zastoupení. Podívejte se spolu s námi na hráče jako jsou Aleksandr "s1mple" Kostyliev, Ladislav "GuardiaN" Kovács, Marcelo "coldzera" David a zavzpomínejte na uplynulý rok v CS:GO.

Jaký highlit je pro vás ten nejlepší? Máte pocit, že ve videu něco chybí? Podělte se s námi!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Deset největších highlightů z CS:GO za rok 2016

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.