Videa

Ruski Toxic (3:05) | video: YouTube

CS:GO - Toxic Ruski

GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Přesně tak se jmenuje nejnovější song šířící se Internetem, který si na paškál bere tu největší komunitu hry Counter Strike: Global Offensive - ruské hráče.

Facebooková stránka csgofast.com zveřejnila velmi povedený song YouTubera Average Jonas, který se zaměřil na největší komunitu ze hry Counter Strike: Global Offensive, ruské hráče.

 Average Jonas přitom není vůbec známý a na svém kanále má necelých 13 000 odběratelů. Tento song, který se začíná velmi rychle šířit, by však toto mohl snadno změnit.

Jaký názor na tuto chytlavou písničku máte vy? Líbí se vám třeba více, než CS:GO song od známého Mishy? Nebo se vám naopak tento styl hudby vůbec nezamlouvá?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: CS:GO - Toxic Ruski

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.