Ninjas in Pyjamas uzavírají pozvanou část týmů pro DH Masters v Las Vegas

Švédský tým NiP byl potvrzen jako poslední pozvaný tým na DreamHack Masters v Las Vegas, který se uskuteční v únoru.

DreamHack Masters Las Vegas 2017

DreamHack Masters Las Vegas 2017 FOTO: DreamHack

Švédi teď neprožívají žádné skvělé období, nedokázali projít kvalifikací na ELEAGUE Major, ve kterém se bude hrát o milión dolarů. Naštěstí pro ně dostali pozvánku na tneto turnaj a budou si tak moci zahrát o jejich první DreamHack Masters titul v roce 2017.

NiP jsou osmým a zároveň posledním pozvaným týmem pro tento turnaj, kde se kromě nich představí Virtus.pro, Cloud9, Astralis, OpTic, ex-dignitas, Natus Vincere a v neposlední řadě SK Gaming. Hrát se bude o 450 000 dolarů.

img-responsive

Ninjas in Pyjamas doplňují pozvanou osmičku do Las Vegas | foto: Reprofoto Facebook

K osmi pozvaným se ještě přidá další osmička kvalifikovaných. Prvního z nich již známe, není to nikdo jiný než zástupce Číny - TyLoo. O zbývajících sedm míst se můžou týmy poprat v Evropských a Amerických kvalifikacích.

Evropská uzavřená kvalifikace, která poskytne rovnou čtyři místa pro postup, se odehraje 9. ledna. V něm se střetne další osmička pozvaných proti osmičce z otevřené kvalifikace a v Bo3 single eliminaci se poperou o již zmíněné postupové místa.

Amerika bude hrát o tři postupové pozice. Otevřená kvalifikace se bude hrát single eliminací 14. ledna, uzavřená o den později s rozhodujícím zápasem o třetí místo.

Samotný DreamHack se pak bude hrát 15. - 19. února v hotelovém komplexu MGM Grand. SKupiny se odehrají na patře s kasinem, zatímco play-offs se přemístí do Grand Garden Areny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ninjas in Pyjamas uzavírají pozvanou část týmů pro DH Masters v Las Vegas

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.