Ninjas in Pyjamas uzavírají pozvanou část týmů pro DH Masters v Las Vegas

Švédský tým NiP byl potvrzen jako poslední pozvaný tým na DreamHack Masters v Las Vegas, který se uskuteční v únoru.

DreamHack Masters Las Vegas 2017

DreamHack Masters Las Vegas 2017 FOTO: DreamHack

Švédi teď neprožívají žádné skvělé období, nedokázali projít kvalifikací na ELEAGUE Major, ve kterém se bude hrát o milión dolarů. Naštěstí pro ně dostali pozvánku na tneto turnaj a budou si tak moci zahrát o jejich první DreamHack Masters titul v roce 2017.

NiP jsou osmým a zároveň posledním pozvaným týmem pro tento turnaj, kde se kromě nich představí Virtus.pro, Cloud9, Astralis, OpTic, ex-dignitas, Natus Vincere a v neposlední řadě SK Gaming. Hrát se bude o 450 000 dolarů.

img-responsive

Ninjas in Pyjamas doplňují pozvanou osmičku do Las Vegas | foto: Reprofoto Facebook

K osmi pozvaným se ještě přidá další osmička kvalifikovaných. Prvního z nich již známe, není to nikdo jiný než zástupce Číny - TyLoo. O zbývajících sedm míst se můžou týmy poprat v Evropských a Amerických kvalifikacích.

Evropská uzavřená kvalifikace, která poskytne rovnou čtyři místa pro postup, se odehraje 9. ledna. V něm se střetne další osmička pozvaných proti osmičce z otevřené kvalifikace a v Bo3 single eliminaci se poperou o již zmíněné postupové místa.

Amerika bude hrát o tři postupové pozice. Otevřená kvalifikace se bude hrát single eliminací 14. ledna, uzavřená o den později s rozhodujícím zápasem o třetí místo.

Samotný DreamHack se pak bude hrát 15. - 19. února v hotelovém komplexu MGM Grand. SKupiny se odehrají na patře s kasinem, zatímco play-offs se přemístí do Grand Garden Areny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ninjas in Pyjamas uzavírají pozvanou část týmů pro DH Masters v Las Vegas

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.