Virtus.pro dostali pozvánku na DreamHack Las Vegas

Organizátoři DreamHacku právě oznámili, že Virtus.pro se přidávají k TyLoo aj sou tak druhým účastníkem turnaje v Las Vegas, kde se bude hrát o 450 000 dolarů.

Virus.pro byli pozváni do Las Vegas

Virus.pro byli pozváni do Las Vegas FOTO: ESL

Virtus.pro jsme naposledy mohli vidět v akci v playoffs ELEAGE Season 2, kde skončili na děleném 5. - 8. místě po prohře 1:2 s FaZe.

Na DreamHack do Las Vegas bude pozvaných ještě sedm dalších týmů, zatímco zbývajících sedm bude muset projít regionálními kvalifikacemi v Evropě a Severní Americe.

DreamHack Masters Las Vegas se bude konat 15. - 19. února, a skupiny se rozhodnou v MGM Grand Casino Floor, atímco playoffs se budou hrát v MGM Grand Garden Arena.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Virtus.pro dostali pozvánku na DreamHack Las Vegas

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.