Ninjas in Pyjamas oznámili návrat pytha do hlavního rosteru

Ninjas in Pyjamas na svých webových stránkách oznámili, že Jacob "pyth" Mourujärvi se vrací do jejich aktivní sestavy s okamžitou platností.

Ninjas in Pyjamas

Ninjas in Pyjamas FOTO: Ninjas in Pyjamas

Tento 23 letý mladík byl poslední tři měsíce indisponován kvůli zranění ruky, kdy Mikail "Maikelele" Bill, bývalý hráč NiP, působil jako jeho záskok. S Maikelelem jako náhradníkem dokázali NiP vyhrát StarLadder i-League StarSeries Season 2 a také skončili na děleném 3. - 4. místě v turnaji ESL Pro League Season 4 Finals.

img-responsive

pyth se po zranění ruky vrací k aktivnímu hraní | foto: ESL

Před sobotním zápasem proti G2 Esports ve skupinách ELEAGUE Season 2, Maikele naznačil, že by mohlo jít o jeho poslední zápas v barvách Ninjů. Francouzské soupeře porazili na mapy 2:0 a zajistili si tak místo v playoffs, kde se bude hrát o 1,5 miliónu dolarů.

První událost, na které uvidíme NiP zpátky s pythem bude IEM Oakland, který se koná 16. - 20. listopadu a nabízí prize pool v hodnotě 300 000 dolarů.

Sestava Ninjas in Pyjamas po návratu pytha vypadá takto:

 Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
 Patrik "f0rest" Lindberg
 Richard "Xizt" Landström
 Adam "friberg" Friberg
 Jacob "pyth" Mourujärvi 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ninjas in Pyjamas oznámili návrat pytha do hlavního rosteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.